Június 23-a és 27-e között ismét megrendezték a kiszenekari tábort a Kiskőrösi SZÓ-LA-M Alapfokú Művészeti Iskolában. A fiatalok minden nap lelkesen gyakoroltak, hogy a tábor utolsó napján egy közös, szabadtéri koncerttel örvendeztessék meg a közönséget.