II. alkalommal rendezték meg a Kiskőrösi Birkapörkölt-főzőversenyt

A Városalapítók Napja és Országos Rétesfesztivál egyik programjaként május 17-én, szombaton délelőtt immár második alkalommal rendezték meg a Kiskőrösi Birkapörkölt-főzőversenyt. Ez alkalommal 14 csapat érkezett, hogy finomabbnál finomabb pörköltet készítsenek.

Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében sütiket használ. A Weboldal használatával Ön beleegyezik az ilyen adatfájlok fogadásába és elfogadja az adat és süti-kezelésre vonatkozó irányelveket. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát vagy zárja be az oldalt! Adatvédelemről itt olvashatsz bővebben.