Online KábelTelefonkönyv

HÍREK

Képviselők csatája - küzdelem a pályán
2011-06-16 08:13:18
Jó néhány évvel ezelőtt Major József képviselő fejéből remek ötlet pattant ki. Tegyék szorosabbá a térség városainak együttműködését azzal, hogy a települések képviselő testületei kötetlen formában is találkoznak. Erre alkalmat a minden évben máshol megrendezett barátságos teremlabdarúgó torna adna.
Így is lett. Kiskőrös, Soltvadkert, Kecel és Izsák városatyái és önkormányzati dolgozói évről évre izgalmas csatákban döntik el, ki a legjobb, legalábbis fociban a környéken, majd jóízűen elfogyasztott vacsora mellett folytatnak eszmecserét. Az idei házigazda Kiskőrös volt.

Major József ötletgazda, a kiskőrösi csapatkapitány már a torna elején biztos volt a hazaiak győzelmében. A fogadkozásnak aztán meg is lett az eredménye, hiszen szoros csatában a kiskőrösi városatyák diadalmaskodtak 6 ponttal. Második lett az izsáki képviselő-testület csapata szintén 6 ponttal. A harmadik helyen a keceliek, a negyediken pedig a soltvadkertiek végeztek 3-3 ponttal.