Online KábelTelefonkönyv

HÍREK

Mezei futás 2011.
2011-03-21 14:35:06
Március 18-án pénteken rendezte meg a Városi Sportigazgatóság szokásos tavaszi kistérségi mezei futóversenyét a Városi Sporttelepen. Íme az eredmények:
                                                                                                 FIÚ                                                                          LEÁNY

„0”  korcsoport :
    1. HERCZEG  ANDOR    Keceli óvoda
    2. VÖRÖS  OLIVÉR    Batthyány óvoda   
    3. BOLDOCZKI  RÓBERT    Árpád óvoda
    3. MASKA  MÁTÉ    Szücsi óvoda
    5. BELÁK  GERGŐ    Mohácsi óvoda
    6. BOLDOCZKI  BENCE    Árpád óvoda

I.   korcsoport :
    1. BARKÓCZI  ÁDÁM    p.                   1. BARKÓCZI  BERNADETT    p.
    1. OPAUSZKI  TAMÁS    sv.                2. SENDULA  KATA    kec.
    3. WINTER  DÁNIEL    p.                    3. MÁJER  ÁGNES    sv.
    4. TÓTH  ANDOR    kec.                     4. KOLOMPÁR  ANITA    kec.
    5. DUDÁS  MARCELL    sv.                5. POZSGAI  ODETT    p.
    6. RITTER  PÉTER    sv.                     6. JUDÁK  ZSUZSA    p.


II.  korcsoport :  

1. HASKÓ  ADRIÁN    p.                          1. GÉBERT  FANNI    kec.
2. SUPKA  ZSOLT    Páhi                        2. FARKAS  HANNA    kec.
3. SZTANKOVICS GERGŐ    sv.            3. HERCZEG  LILI    kec.
4. TAKÁCS  BÁLINT    sv.                        4. FERENCZI  ANNA    p.
5. KURUC  GÁBOR    b.                          5. NÉMETH  SAROLTA    sv.
6. KOCH  MÁTÉ    cst.                              6. SHULLER  GRÉTA    sv.


III. korcsoport :   

1. GYÖRGYE  TIBOR    kec.                     1. KOLOMPÁR  IVETT    kec.
2. KOVÁCS  MARCELL    sv.                    2. PELSŐCZI  KÁRA    p.
3. DUDÁS  BÁLINT    sv.                           3. EILER  DÓRA    sv.
4. WIESZ  KRISZTIÁN    sv.                      4. LÁSZLÓ  LUCA    b.
5. TURI  ATTILA    b.                                  5. VÁGÓ  CINTIA    p.
6. VIRÁG  OLIVÉR    sv.                             6. GYURJÁN  LAURA    p.


IV. korcsoport :   

1. STENCZEL  ARNOLD    p.                   1. TÓTH  ANITA    b.
2. NEBL  GÁBOR    cst.                             2. SZOMBATI  MIRTILL    kec.
3. ROMÁN  TAMÁS    sv.                            3. FARKAS  ADRIENN    kec.
4. LOVÁSZ  CSABA    cst.                          4. NÉMETH  EMESE    kec.
5. KOLOMPÁR  ZOLTÁN    kec.                5. NYÚL  VIVIEN    sv.
6. ILLÉS  BÉLA  CSABA    sv.                   6. SENDULA  RÉKA    kec.

               
 V. korcsoport :   

1. STENCZEL  ANDRÁS    g.                    1. BERTA  ANETT    g.
2. TÓTH  DÁVID    w.                                2. KISS  MÁRTA    w.
                                                               3. KUTI  ANNAMÁRIA    g.
  

VI. korcsoport :   

1. CEBEI  GERGŐ    g.                             1. VINCZE-FARAGÓ VIKTÓRIA  g.
2. HORNYÁK  DÁVID    g.                         2. KUTI  SZILVIA    w.
3. SZABÓ  FERENC    g.                          3. NYÚL  DOLLI    sv.
IMPRESSZUM
Copyright © 2016 Kiskőrös Tv, Minden jog fenntartva.